Profil dystansowy cieniowy LED do sufitów z GK

0 zl 43 zl
  • Gwarancja 12 miesięcy;
    Sprzedaż hurtowa i detaliczna;
    Szybka dostawa.
+
 Informacja zwrotna

Artykuł: 1001008
Ocena:
( 29 )

Profil cieniowy bez powłoki 16*22 mm z możliwością zamontowania taśmy LED. Długość profilu 3000 mm, dystans między ścianą a sufitem 16 mm.
Profil cieniowy LED pozwala na szybki i łatwy montaż płyt z karton-gipsu, tworzy oryginalny efekt unoszącego się sufitu, będąc również dodatkowym źródłem oświetlenia.

Taśma LED może być umieszczona w specjalnym kanale z dyfuzorem, tworząc spektakularne kombinacje oświetlenia. Obwód sufitu wyznacza równomierne, miękkie światło, tworząc wyjątkową atmosferę i wizualnie zwiększając przestrzeń pomieszczenia.

Z profilem cieniowym nie ma potrzeby używania sztukaterii, listew przysufitowych i innych elementów dekoracyjnych. Ze względu na cechy konstrukcyjne profilu sufit nie łączy się bezpośrednio ze ścianami, umożliwiając wdrożenie dowolnych rozwiązań projektowych.

Nie ma jeszcze recenzji
Napisać recenzję

Metody dostarczania

Przesyłki kurierskie realizowane są przez miejskie firmy przewozowe. Produkt jest wykonywany indywidualnie. Czas realizacji do 10-30 dni roboczych. Dostawa towaru jest płatna oddzielnie, zgodnie z taryfą firmy kurierskiej.

Metody Płatności

Płatność na konto bankowe, płacić

Szukaj